Presunúť na hlavný obsah

Vzorový jedálniček na posilnenie imunity: Na toto nedá dopustiť nádherná viacnásobná mama Lena Perminova

Zahraničné celebrity

Posiľňovanie imunity je v dnešnej dobe naozaj veľmi intenzívne obracanou otázkou. Na čo nedá dopustiť známa kráska a viacnásobná mama Lena Perminova?

Lena sa o seba príkladne stará

Nádherná ruská modelka influencerka a viacnásobná mama - Lena Perminova, mala vždy  už dva mesice po každom po pôrode, späť dychberúce krivky. Aj vy sa pýtate ako to táto žena robí? Má na to jeden špeciálny recept. Pozrite sa spolu s nami, na čo nedá táto fashion ikona, v rámci zhadzovania prebytočných kíl a udržiavanie sa fit dopustiť dopustiť. Skvelé je že jej stravovacie návyky sú založené vždy na polňovaní imunity. To je pre ňu naozaj kľúčové. Pretože len ak je človek zdravý, može robiť všetko čo má rád.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

 

Dbá na vyváženú stravu celej rodiny 

Tvrdí, že zo stravy treba jednoznačne vylúčiť biely rafinovaný cukor, ktorý sa nachádza skutočne v mnohých potravinách. Zabudnite teda na akékoľvek sladkosti, zmrzlinu, biele pečivo, bielu múku či cuktovinky. Tieto veci majú STOP -kuPráve biely cukor sa totiž v brušnej oblasti najviac usádza a zároveň ovplvňuje negatívne orgány, ktoré potrebujeme imunitne podporovať. Preto sa mu Lena už roky vyhýba. V strave nedá dopustiť na proteíny, zdravé tuky, zeleninu a určité druhy ovocia. 

Toto tvorí základ jej jedánička

  • Zelenina: brokolica, šalát, špenát, kel, kapusta, batát
  • Ovocie: banán, melón, pomaranč, grapefruit, jablko, ananás, hrušky, papája, maliny, čučoriedky
  • Sacharidy: hnedá ryža, ovsené vločky, celozrnné potraviny, semolinové cestoviny
  • Proteíny: ryby, vajcia, tvaroh
  • Tuky: olivový olej, rybí olej, maslo, orechy, ľanové semienka, avokádo, chia semienka

Čo sa týka mäsa, nedá dopustiť na kvalitné teľacie, hovädzie a vyhýba sa hydine. Rovnako miluje morské ryby a tvoria veľkú časť jej týždenného jedálnička. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

Mohlo by vás zaujímať: Ani Irina, ani Lady Gaga: Sexi herec Bradley Cooper zbalil novú Bond Girl, čo hovoríte na tento pár? 

Naozaj je nevyhnutné a nesmierne dôležité, aby bolo vaše telo stále hydratované,preto Lena vždy pije dostatočné množstvo vody. Odchádzajú tak z tela nepotrebné látky a prečisťuje sa. To je pri posilňovaní imunity naozaj veľmi dôlelžité. Snaží sa aby v jedálničku vždy boli zastúpené jedlá, ktoré obsahujú vitamín D, C, K. A to nielen u seba, ale celej svojej rodiny.

Vzorový jedálniček podľa Leny

  • Raňajky: Banánová ovsená kaša s malinami a čučoriedkami
  • Desiata: Grapefruit
  • Obed: Špenát na  masle s lososom, vajíčkom a batátmi
  • Olovrant: Kapustová polievka
  • Večera: Fazuľové struky s feta syrom

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

 

Neprehliadnite: Tieto ženy sa plastickými operáciami netaja: Dodalo im to vraj na sebavedomí, vyzerajú však aj lepšie ako predtým? 

Rovnako vie že imunita ide ruka v ruke s dostatočným množstvom pohybu, preto sama cvičí a na túto aktivitu nedá dopustiť. Beh či posilňovanie s vlastnou váhou patria medzi jej dennú rutinu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus