Presunúť na hlavný obsah

GOLF & WINE 2009

Fitness

Všetci milovníci golfu a dobrého vína si nenechali ujsť ani štvrtý a zároveň aj posledný turnaj golfovej túry Golf&Wine. Agentúra Tee Time Agency ho tentokrát zorganizovala na golfovom ihrisku Welten v Báči dňa 22. októbra 2009. Okrem golfu sa hráči večer príjemne zabavili a porozprávali na raute. Vo FEMINITY galérii nájdete fotky tak z greenu, ako aj ochutnávky vín.

Tento jesenný slnečný deň si posledné pekné dni golfu prišlo vychutnať množstvo ľudí. Tí, ktorí hrávajú túru s názvom Golf & Wine, vedia, že okrem celodenného golfu sa večer vždy  koná raut spestrený degustáciou vína, kde sa hráči môžu otestovať, či sú nielen dobrí golfisti, ale aj vinári. Tento večer sa uskutočnil v Molo restaurant, kde sa oceňovali najlepšie podané výsledky na turnaji. Najskôr sa vyhlasovali doplnkové súťaže. Cenu za longest drive muži si odniesol Šeliga Peter a najdlhší odpal zo žien zahrala Šimková Petra. Svoboda Igor zahral najbližšie k jamke a to 6,8 metra.  Víťazom v kategórií A sa stal Chochol Igor, ktorý si svoje víťazstvo udržal aj v celkovom poradí. Druhé miesto si odniesol Borguľa Igor.  Napínavé bolo rozhodnutie o tretie miesto medzi Havlíkom Dušanom a Kučerom Karolom. O tom, kto sa umiestnil ako tretí, rozhodol až rozstrel, ktorý nakoniec vyhral Havlík Dušan. V kategórií B zvíťazil Czvedler Vidor. Ako druhý najlepší sa stal Korčuška Peter a Sandor Arpád  skončil ako tretí. Po vyhlásení výsledkov sa konala už spomínaná degustácia vína. Tentokrát sa degustovalo víno od spoločnosti Vinidi, ktorú prezentoval pán Holík. Víťaza celkového poradia už teda poznáme. Neostáva nám už nič iné, ako tešiť sa na ďalší ročník  tejto túry, ktorý pre vás agentúra Tee Time Agency  pripraví v roku 2010.